Profesyonel İş Fotoğrafı & LinkedIn Fotoğraf Çekimi

Kurumsal Fotoğraf Çekimi

Günümüzde rekabetin yüksek olduğu iş hayatında benzersiz ve yaratıcı bir profesyonel iş fotoğrafına sahip olmak çok önemli.

Müşteriler her zaman sizden güvenilir, ulaşılabilir ve profesyonel olmanızı bekliyor. Bunu karşılamanın en hızlı yolu da web sitenize ve sosyal medya hesaplarınıza koyduğunuz işinizi yansıtan iş insanı fotoğraflarınızın profesyonel olmaları. 

Özellikle LinkedIn kariyerinizi ve iş fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmak için çok önemli bir platformdur. Profilinize bakan bir kişi için fotoğrafınız ilk görsel izleniminizdir. Sadece bu değil, başkalarına mesaj yazdığınızda veya makalelere yorum yaptığınızda fotoğrafınız isminizin yanında görünür.

 LinkedIn fotoğraf çekimi ile profil fotoğrafınızı görenlere güvenilir ve profesyonel olduğunuzu göstereceksiniz. 

Sizi kalabalıktan bir adım öne çıkaracak ve farkınızı ortaya koyacak profesyonel iş fotoğrafları istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişime geçmek.

Size başarı katacak headshot fotoğraflara ulaşmak için bir randevu ayarlayacağız. İş insanı fotoğraf çekimleri ofisinizde, stüdyoda veya dış mekanda yapabiliriz. 

Kurumsal fotoğraf çekiminiz boyunca kendinizi rahat hissedecek ve keyifli vakit geçireceksiniz. Ardından bir fotoğraf ile insanların size ve yaptığınız işe olan yaklaşımlarının nasıl da olumlu yönde geliştiğini göreceksiniz.

paket 1

750 TL
  • 1 saat fotoğraf çekimi
  • Çekilen tüm fotoğrafların teslimi
  • 5 photoshoplu fotoğrafın teslimi

paket 2

1050 TL
  • 2 saat fotoğraf çekimi
  • Çekilen tüm fotoğrafların teslimi
  • 9 photoshoplu fotoğrafın teslimi

paket 3

1350 TL
  • 3 saat fotoğraf çekimi
  • Çekilen tüm fotoğrafların teslimi
  • 13 photoshoplu fotoğrafın teslimi

Poz verirken zorlanıyorsanız ve bu konuda endişeleriniz varsa hemen bu endişelerinizden kurtulun! Benim de yönlendirmelerimle çekim sonunda özgüvenli ve profesyonel gözüktüğünüz kurumsal portre fotoğraflarınız olacak.

 Dilerseniz getirdiğiniz kıyafetlerden çekim için uygun olanları beraber seçebiliriz.  Kurumsal fotoğraf çekiminiz bittiğinde tüm fotoğrafları yüksek çözünürlüklü olarak teslim alacaksınız.

Ardından seçeceğiniz kişiye özel iş fotoğraflarınıza photoshop/retouch işlemini yapacağım. 3 gün içerisinde de hayallerinizdeki fotoğraflara kavuşmuş olacaksınız 🙂

Unutmayın, bazen bir fotoğraf gözden kaçırılmakla işe alınmak arasındaki fark anlamına gelir! Linkedin fotoğraf çekimi ile çok büyük bir fark yaratmış olacaksınız.

Profesyonel makyöz ve kuaför talebiniz olursa beraber çalıştığımız profesyonellerden iş insanı fotoğraf çekiminiz için randevu alabiliriz.