Kore Düğün Fotoğrafı Çekimi

Kore Tarzı Fotoğraf Çekimi

Ömür boyu saklayacağınız düğün fotoğraflarınızın minimal, zarif ve samimi olmasını istiyorsanız Kore tarzı düğün fotoğrafı çekimi tam size göre!

Alternatif çekimler arayan, yenilikçi çiftlerimiz için dünyada yeni trend olan, Türkiye’de henüz bilinmeyen Kore düğün fotoğrafı çekimi klasik ve abartıdan uzak yapılıyor. Kore düğün fotoğraflarınız ile sıradanlığın dışına çıkacak ve görenlere sadeliğin güzelliğini hatırlatmış olacaksınız 🙂

Çekim süresince kendinizi çok rahat hissedeceksiniz ve bunun sonucunda tamamen doğal olduğunuz kareler yakalayacağız. Bu özel gününüzde sahne tamamen sizin! Kore çekiminde  belli kalıpların içerisine girmek yerine kendinizi rahat hissettiğiniz pozları verebilirsiniz! 

Kore düğün fotoğrafı çekimini dilerseniz düğün günü veya düğünden ayrı bir gün yapabiliriz. Levent’teki fotoğraf stüdyosunda yapacağımız çekim toplam 1,5 saat sürecek. Poz konusunda sıkıntı yaşadığınız takdirde profesyonel portre fotoğrafçısı olarak sizi yönlendireceğim.

Kore tarzı fotoğraf çekimi öncesinde detaylı olarak konuşacağız. Fikir alışverişinde bulunup, aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderdikten sonra geriye çekim gününü beklemek kalacak 🙂 Bu bekleme sürecinde iletişimde kalacağız. Aklınıza takılan bir şey olduğunda hiç düşünmeden bana danışabilirsiniz. 

Çekim Paketi

2050 tl
  • Stüdyoda 2 saat fotoğraf çekimi
  • Çekilen tüm fotoğrafların teslimi
  • Seçilen 20 fotoğrafa photoshop/retouch işlemi

Çok eğleneceğimiz fotoğraf çekiminiz sona erdikten sonra çekilen tüm ham fotoğrafları yüksek çözünürlüklü olarak teslim edeceğim. Ardından seçtiğiniz 20 fotoğrafa photoshop/retouch işlemi yapıp 5 gün içerisinde son hallerini teslim edeceğim.

Tüm bu işlemlerin sonucunda hem keyifli bir Kore düğün fotoğrafı çekimini ardınızda bırakmış hem de içinizi ısıtan fotoğraflara sahip olmuş olacaksınız.

Unutmayın, en güzeli, en sade ve en doğal olanıdır! Kore düğün çekimi de sadeliği yansıtan eşsiz bir çekimdir. 

Kore tarzı düğün fotoğrafı çekimi hakkında yapılan yorumları incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.