“Dış mekanda istediğim kişisel fotoğraf çekimi için uzun bir araştırmadan sonra Dilara’yı buldum ve çekimden çok memnun kaldım. Kendisi çok samimi biri ve aynı zamanda profesyonel bir fotoğrafçı. Çekimin vermiş olduğu gerginlikten sıyrılıp eğlenerek güzel fotoğraflar elde etmek için düşünmeden tercih edebilirsiniz.”
Muharrem Koçlu
“Sevgili Dilara, Yıllardır kameralara poz veriyorum ama bir çekimde bu kadar eğlendiğim ve kendimi rahat hissettiğim sayılıdır. İşini çok sevdiğin her halinden belli ve o güzel enerjini karşı tarafa aktarmayi başarabiliyorsun.
Yönlendirmelerinle hem çok güzel bir çekim yaptık hem de çok eğlendik. Başarılarının devamını diliyorum.”
Mustafa Doğan
“Düğün çekimimiz için farklı bir konsept istemiştik, hep aynı pozları görmekten sıkılmış araştırıyorduk ve Dilara Tüzün’ü gördük. Sokak stili çekimine bayıldık ve hemen iletişime geçtik. Çok içten ve samimi bir çekim oldu, poz verme konusunda çok zorlanan bizden bile çok güzel fotoğraflar çıkardı. Şiddetle tavsiye edilir :)”
Begüm Kırcı Kızıl
“Dilara Hanım çekim esnasında sıcak yaklaşımıyla ve keyifli sohbetiyle güzel pozlar vermenizi kolaylaştırıyor. Sonrasındaki hızlı çalışmasıyla en beğendiğim fotoğrafların kısa zamanda elime ulaşmasını sağladı. Gerçekleştirdiğimiz kurumsal fotoğraf çekimi sayesinde profesyonel fotoğraflarımı çeşitli gazete, dergi ve web sitelerine gönül rahatlığıyla gönderebiliyorum artık. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim.”
Selin Yetimoğlu
“Sevgili Dilara ile Klinik Psikolog websitem için yaptığımız çekimler oldukça keyifliydi. İtiraf etmeliyim ki Dilara iyi bir fotoğrafçı olmasının yanında seçtiğim kıyafetler ve makyaj konusunda da destek vererek bana çok yardımcı oldu. Aklımdaki tasarımı tam olarak karşılayan mekan ve dekor kullandı. Böylece içime sinen bir çekim gerçekleştirdik. Güler yüzün, hassasiyetin ve işindeki inceliğin için teşekkürler Dilara’cığım 😊”
Sezin Aday
“İç mimarlık ofisim için fotoğraf çekimi yaptırmak istediğimden fotoğrafçı arayışına başlamıştım. Hem kendimi rahat hissedebileceğim hem de ne istediğimi anlayabilen birinin olması çok önemliydi. Araştırma yaparken Dilara ile karşılaştım. İlk iletişimden itibaren enerjisi ve ilgisiyle planlamaları yaparak kendimi çekimde buldum. Beraber çalışmaktan, istediğimi anlaması ve ortaya çıkan fotoğraflardan çok memnun kaldım. Teşekkürler”
Gökay Kosir
“Detaylı bir araştırma sonucu Dilara’ya ulaştım. Çekim acaba nasıl olur derken tahminimden çok daha güzel ve orijinal kareler yakalaması beni fazlasıyla memnun etti. Ayrıca eğlenceli ve güzel karakteri sayesinde 2 saat, 15 dakika gibi geldi. Bir dahaki çekim için ilk koşacağım insan kendisi. Onu tanıdığıma çok memnunum. Beklentimin kat kat üstünde olan kareler için de çok teşekkür ederim iyi ki var :)”
Ahla Sami
“Bir arkadaşım doğum günü hediyesi olarak kişisel fotoğraf çekimi hediye etti. İlk profesyonel çekimim olmasına rağmen Dilara'nın pozitif enerjisi ve yönlendirmeleri ile sanki yıllardır bu işi yapıyormuşum gibiydi 🙂 Çok eğlenceli geçen çekimler sonrası hem sosyal medyada hem de profesyonel iş hayatında kullandığım birbirinden güzel fotoğraflarım var. En güzel doğum günü hediyelerimden biri oldu :)”
Yiğit Can Baştaş
“Çekim öncesi planlama aşamadından, fotoğrafların teslimine kadar olan süreç son derece profesyonel dolayısıyla beklentimi karşılaması bakımından değerliydi. Çekim sırasında sanatçının gerçekten kendini sizin yerinize koyarak en iyi çekimi çıkarma gayreti son derece değerli ve bunu keyifli bir atmosferde yapılmasını sağlayarak sizin en doğal halinizi yakalaması da takdire şayan. Teşekkürler”
Sedat Kesik
“Düğün çekimi ikimizde de gerginlik yaratan bir konuydu. Yapsak mı yapmasak mı ikilemindeydik. Sonrasında kısa bir araştırmayla Kore fotoğraf çekimi ve Dilara Tüzün’e denk geldik . Sade , doğal, samimi düğün fotoğraflarını görünce iletişime geçtik. Fotoğraf çekimi oldukça keyifli ve eğlenceli geçti ve ortaya çıkan fotoğraflar da öyle . Üzerinden 10-15 yıl geçince biz niye böyle pozlar vermişiz demeyeceğiz 🙂 Çünkü fotoğraflar en doğal, en samimi ,en biz hallerimizdi . En içten şekilde tavsiye ediyoruz :)”
Akın Bilgin
“Harika bir kadın, müthiş bir enerji. Fotoğraf çekilmeyi çok seviyorum ama profesyonel biriyle olması benim için çok çekindiğim bir olaydı. Poza girmek çok zor. Nasıl yapıcam, zor beğeniyorum, benimle ne kadar uğraşacak acaba gibi tüm kafamdaki soruları Dilara attı gitti. Çok eğlenceli, bol sohbetli harika bir gün geçirdim. Beni çekerken çok iyi oldu bu fotoğraf demesine rağmen, emin misin bak belki kötü çıkmıştır bir tane daha çek diye diye başının etini yedim. Sabrına, güleryüzüne ve enerjine teşekkür ederim. Başka konseptlerde görüşmek üzere. Herkese seni önermeye devam edeceğim.”
Merve Tan
"Kişisel markam olan Budizzz için Dilara ile hem ürün fotoğrafı çekimi hem de Linkedin ve web sitemde kullanmak üzere portre çekimleri yaptık. Dilara’nın bir fotoğrafçı olarak profesyonelliğini, hem de fotoğraf çekilirken zorlanan ben ve Bartu için gösterdiği sabrı gerçekten takdir ediyorum. Fotoğraflanması gereken her şeyi en güzel haliyle fotoğrafladı. Profesyonel ve aynı zamanda doğal harika fotoğraflar elde etmek istiyorsanız Dilara ile çalışın 🙂 Teşekkürler Dilara !!!”
Sylwia
"Sevdiğim ve güvendiğim bir arkadaşımın aracılığıyla Dilara ile tanıştık. Önce “niçin çekiyoruz biz şimdi bu fotoğrafları?” sorusunu sordu ve sonrasında da teknik olarak doğru, duygu olarak samimi ve yöntem olarak hızlı bir şekilde çekti fotoğraflarımı. Ne iyi de etti. Fotoğrafları farklı dijital temsillerimde rahatlıkla kullanıyorum. Abartısız ama etkili, sadece “teknik” değil, aynı zamanda “doğru” kadrajıyla dengeli fotoğraflar bunlar. Uzun lafın kısası…Teşekkür ederim Dilara’cım…”
Aydın Büyükhelvacı
“Dilara Hanım ile harika bir çekim yaptık, poz konusunda bizi çok güzel yönlendirdi. Birbirinden güzel nişan fotoğraflarımız oldu. Çekimden çok mutlu ayrıldık, çok teşekkür ederiz :)”
İlknur Ergin
“Profesyonelliğiyle inanılmaz rahat bir çekim ortamı yaratan Dilara Tüzün’e, baktıkça keyif ve mutluluk dolduğumuz kareleri yakaladığı için çok çok teşekkür ederiz 🙂 Dış mekan çekimleri için hayal ettiğimiz ortamı tam anlamıyla anlayıp bizim için oluşturması, içindeki işine olan tutkusunun o ana yansımasıyla daha da keyifli hale gelen çekim deneyimi, bize unutulmaz bir gün hatırası oldu 🙂 Tüm emekleri için teşekkür ederiz”
Cansu Mumcuoğlu
“Dilara ile bir kez stüdyoda, bir kez de evde çekim yaptık. İki çekimden de çok keyif aldım🥳 Enerjisi yüksek, güleryüzlü ve doğru yönlendirmeler yapıyor. Hem planlama hem de çekim sonrasında çıkan fotoğrafların seçilmesi, düzenlemesi ve paylaşılması sırasında iletişimimiz şahane ilerledi.”
Evrim Evre
“Düğün günü koşturmacası ve heyecanı içerisinde Dilara yanımızda olduğu için şanslı hissediyoruz. Çok pozitif ve sempatik biri. Çözüm odaklı yaklaşımı ile çekimlerin rahatça tamamlamamızı sağladı. Her adımda bizim istediğimiz gibi ilerledik. Tekrar tekrar teşekkür ederiz :)”
Sevil Dikmen
“Hırçın dalgalara ve muhteşem bir gün batımına sahip o sahilde tahmin bile edemeyeceğim güzellikte fotoğraflarım çekildi. Dans ettim, dalgalarla oynadım, güldüm, hüzünlendim...Dilara sayesinde her moda girebildiğimi keşfettim. Çok eğlendiğim bir anı oldu bana. İyi ki yollarımız kesişmiş.”
Gizem Uçankuş
“Dış çekim fotoğraflarımızı Dilara ile gerçekleştirdik. İyi ki de öyle yapmışız. Poz vermekte zorlanan bizler için bile o kadar keyifli bir çekim oldu ki. Sonuçlar ise, tam istediğimiz gibi oldu. Doğal ve çok güzel fotoğraflar…”
Ersin Erdoğmuş
“Yaptığımız iş insanı çekimi rahat ve keyifli geçti. Dilara’nın yönlendirmesiyle güzel fotograflar ortaya çıktı. Fotografları Linkedin’den, Outlook’a, kurum içi online platforma kadar bir çok yerde kullandım. Kariyeriniz için çok doğru bir yatırım, tavsiye ederim…”
Ulaş
“Şehir dışından kişisel çekim için Dilara Hanım ile iletişime geçtim, kendisi en başından beri çok ilgiliydi. Çekim öncesinde çok güzel bir çekim programı hazırladı. Objektiflere çok uzak bir insan olmama rağmen çekim esnasında beni çok rahatlattı ve çok güzel kareler yakaladık. Benim gibi objektiflere uzak olan kişilere Dilara Hanım’ı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.”
Ahmet Kuşçu
“Dilara’cım güzel yönlendirmelerin ile rahat ve eğlenceli bir çekim oldu . Mutlaka bağlantılarıma seni tavsiye edeceğim . Tekrar teşekkür ederim 🙏”
Cenker Sülün
“Çok keyifli bir çekimdi. Dilara’nın rahatlığı ve profesyonelliği sayesinde tam istediğim gibi doğal pozlar çıktı. Herkese tavsiye ederim!”
Pelin Çaylak
“Hayalimiz en başından beri doğal ve sade bir düğün çekimiydi. Bunun için de Kore çekimini araştırmaya başladık. Bulmakta zorlanacağımızı düşünürken Dilara’nın instagram sayfasına denk geldik ve kendisiyle bu sayede tanıştık. Çekim gününü ise Dilara'nın arkadaşça ve rahat yaklaşımı sayesinde çok keyifli ve sorunsuz geçirdik. Eğer siz de doğallıktan ve sadelikten yanaysanız Dilara’nın Kore Çekimi konseptini tercih edebilirsiniz.”
Berna Taşgın Çelik
“Maaile katıldığımız bu ilk fotoğraf çekimi her daim gülümsemeyle hatırlayacağımız hoş bir anıya evrildi. İlk defa aile çekimi yapacağımız ve nasıl poz vereceğimizi bilmediğimiz için heyecanlı ve gergindik. Fakat çekim o kadar doğal ve samimi, Dilara da o kadar ilgiliydi ki; çekim nasıl geçti anlamadık 🙂 Sadece keyifli bir çekim yaşamakla kalmadık, ömür boyu saklayacağımız çok güzel fotoğraflarımız da oldu. Bu güzel anı için Dilara'ya tekrardan teşekkür ederiz..”
Ohannes
“Dilara'yla tüm çekim boyunca kendimi çok rahat hissettim. Böyle rahat hissettiren bir fotoğrafçıya poz vermek en başta geçirdiğim zamanı çok keyifli hale getirdi ve fotoğraf çektirmeyi eğlenceli bir aktiviteye dönüştürdü. Fotoğrafları aldığımdaysa kendimi gördüğüm, kendim gibi baktığım, kendim gibi güldüğüm ama aynı zamanda her anı parlatan, tarzı olan bir göz tarafından çekilen anılar vardı elimde. Beni en çok etkileyen ise Dilara'nın çok güzel bir anlam yakalamış olmasıydı her karede. Bu yüzden fotoğraflara her baktığımda hikayesi olan bir kadın görüyorum.”
Derya Evirgen