İstanbul’da 1991 yılının mayıs ayında doğdum. Lisans ve yüksek lisans eğitimlerimi genetik ve biyomühendislik alanında tamamladım. Akademik olarak kendimi geliştirmekte olduğum hayatımı diğer alanlarda da geliştirmeye devam ettim. Üniversitenin frizbi takımında yer aldım, folklor kulübüne dahil olup bir çok sahne gösterisine çıktım, tek başıma yurt dışı gezileri yaptım, kickboks ile fiziksel ve mental gücümü artırdım, bateri dersleri alarak koordinasyonumu geliştirdim ve en önemlisi hayatımı büyük ölçüde değiştirecek kararlar almama vesile olan fotoğrafçılık ile tanıştım. Fotoğraf çekmek bana bu hayatta tutku duyduğum, kendimi özgür ve mutlu hissettiğim mesleği yapma gücünü verdi. Böylelikle mühendislik kariyerime son vererek amatör olarak ilgilendiğim fotoğrafçılığı profesyonel alana taşıdım.

Her zaman kendimi portre fotoğrafları çekmeye daha yakın buldum. Portre fotoğrafının zamanın içinden çok değerli bir anı olduğuna inanıyorum. Her portre fotoğrafında kimliğimizden bir parça yansıtıyoruz. Fotoğraftaki öznenin, fotoğrafçının ve gelecekte o fotoğrafa bakan kişinin yollarının bir fotoğrafta kesişmesi ve farklı duygular ortaya çıkarması portre fotoğrafının ne kadar anlamlı olduğunu gösteriyor. Ben de bu değerler doğrultusunda Burak Bulut Yıldırım’dan ışık eğitimi alarak portre fotoğrafında ışık çalışmalarına yöneldim. İnsanlarla samimi ilişki kurmaya özen göstermem gerçeklik seviyesindeki portrelerin ortaya çıkmasına sebep oluyor.   

Portre fotoğraflarının yanı sıra Kore düğün fotoğrafı ve dış çekim sokak stili düğün fotoğrafı çekimleri yapıyorum. Artık bir çoğumuzun klasik ve abartılı düğün fotoğraflarından sıkıldığı bu günlerde duygunun ön plana çıktığı zarif, sade ve doğal  fotoğraflar çekiyorum. Bir diğer tutkum da seyahat etmek olduğu için en büyük hedeflerimde dünyanın farklı bölgelerini gezerken aynı zamanda projelerimi gerçekleştirmek ve  profesyonel fotoğraf çekimleri yapmak yer alıyor. Sevdiğim mesleği yaparken hayallerimin peşinden gitmek çok heyecan ve umut verici.