Dış Çekim & Sokak Stili Düğün Fotoğrafı Çekimi

Profesyonel Sokak Stili Dış çekim

İstanbul’un en görkemli sokaklarında sıra dışı fotoğraflarınızın olduğu yeni trend sokak stili düğün fotoğrafı çekimine hazır mısınız? İstanbul’un tarihi sokaklarında tamamen doğal olduğunuz, hem romantik hem de eğlenceli dış çekim düğün fotoğrafları çekeceğiz.

  FORMU DOLDURUN, SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

  Çekim boyunca rahat ve keyifli bir vakit geçirecek, çok güzel anılar biriktireceksiniz. 

  Dış çekim öncesinde görüşüp detayları konuşacağız. Sizin tercihleriniz doğrultusunda İstanbul’un hangi bölgesinde çekim yapacağımıza karar vereceğiz.

  Gün ışığının en güzel olduğu ve şehrin en az kalabalık olduğu saatlerde belirli kalıplardan uzak, sizin de dahil olduğunuz yaratıcı ve aynı zamanda samimi bir sokak düğün fotoğrafı çekimi yapacağız. 

  Poz vermekte zorlanıyorsanız hiç dert etmeyin! Profesyonel portre fotoğrafçısı olarak sizi rahatlatacak ve en doğal olduğunuz anları yakalayacağım.

  Baştan sona keyif alacağınız bir düğün fotoğrafı çekimi süreci geçirmenizi istiyorum. Çekim süresince en ince detaylarla sakin bir şekilde ilgilendiğim ve sizin hiçbir sıkıntıya girmediğiniz bir çekim olacak. 

  Çekim Paketi

  2550 TL
  • Dış mekanda 2 saat fotoğraf çekimi
  • Çekilen tüm fotoğrafların teslimi
  • Seçilen 20 fotoğrafa photoshop/retouch işlemi

  Bu keyifli fotoğraf çekiminin ardından tüm ham fotoğrafları yüksek çözünürlüklü olarak teslim edeceğim. Ardından seçtiğiniz 20 fotoğrafa photoshop/retouch işlemi yapıp 5 gün içerisinde son hallerini teslim edeceğim.

  Birbirinden güzel dış çekim düğün fotoğraflarınıza baktığınızda çok keyifli bir sokak stili düğün çekimi geçirdiğinizi göreceksiniz. Unutmayın güzel fotoğraflar kadar güzel anlar biriktirmek te önemli!

  Sokak stili düğün fotoğrafı çekimi hakkında yapılan yorumları incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

  Dilara Tüzün

  PROFESYONEL PORTRE VE DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI